sNuttes All Mix'd Up 2020
Startande lag:
88
- Startande spelare:
176
- Fördelning herrar/damer:
70%/30%
[
start
]
[
anmälan
]
[
starter & resultat
]
[
format
]
[
kontakt
]
Webblösning utvecklad av:
sNuttes All Mixed Up
Arrangeras av:
Nordmanna Bowling
Telefon:
0303-163 45
E-mail:
tavling@nordmanna.se
Hemsida:
www.nordmanna.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Anders Hesselgren
Kungälvs BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Måndagen den 9 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Anders Persson
Ytterby BK
Torsdagen den 5 mars 19:30
Andreas Andersson
Kabare BS
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Torsdagen den 19 mars 19:30
Andreas Hansen
Örgryte IS BF
Söndagen den 15 mars 17:30
Andreas Magnusson
BK Korp
Söndagen den 8 mars 10:00
Ann Britt Östensson
BK Calluna Borås
Torsdagen den 12 mars 19:30
Annika Jonsson Nord
Kungälvs BK
Lördagen den 7 mars 11:00
Arvid Thomsson
BK Joker
Torsdagen den 12 mars 19:30
Bengt Persson
Stenungsunds BC
Måndagen den 16 mars 18:00
Bo Adolfsson
Stenungsunds BC
Måndagen den 16 mars 18:00
Cecilia Svensson
Kungälvs BK
Söndagen den 15 mars 17:30
Christel Carlsson
Örgryte IS BF
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 19 mars 19:30
Christer Jakobsson
Kungälvs BK
Söndagen den 8 mars 10:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Christer Niklasson
Kungälvs BK
Torsdagen den 19 mars 19:30
Christian Carlsson
Kabare BS
Torsdagen den 19 mars 19:30
Christoffer Wetterberg
BK Obelix
Söndagen den 8 mars 10:00
Daniel Ferm Carlsson
BK Korp
Söndagen den 8 mars 10:00
Daniel Pettersson
Kungälvs BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 5 mars 19:30
Torsdagen den 12 mars 19:30
Dick Adermark
Ytterby BK
Lördagen den 7 mars 11:00
Elsa Kaldemark
Kungälvs BK
Lördagen den 14 mars 12:00
Eva-Britt Nygård
BK Vågen
Lördagen den 7 mars 11:00
Fia Berkland
Ytterby BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Lördagen den 7 mars 11:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Freda Pettersson
Kungälvs BK
Måndagen den 9 mars 18:00
Torsdagen den 19 mars 19:30
Frida Eriksson
Örgryte IS BF
Söndagen den 15 mars 17:30
Gunnar Ström
Ytterby BK
Torsdagen den 19 mars 19:30
Hampus Thorstensson
Vimmerby BK
Måndagen den 16 mars 18:00
Hanna Engberg
Team X-Calibur BK
Måndagen den 16 mars 18:00
Helen Holmberg
Stenungsunds BC
Måndagen den 9 mars 18:00
Söndagen den 15 mars 17:30
Henrik Key-Åberg
Kungälvs BK
Torsdagen den 5 mars 19:30
Lördagen den 7 mars 11:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Iljja Pejinovic
Kungälvs BK
Lördagen den 14 mars 12:00
Inger Petterson
Kungälvs BK
Lördagen den 7 mars 11:00
Måndagen den 9 mars 18:00
Måndagen den 16 mars 15:00
Jan Lindberg
IK Heim
Söndagen den 15 mars 17:30
Jan Lindström
BK Trippel
Lördagen den 14 mars 12:00
Jan-Erik Karlsson
Team Partille BC
Måndagen den 9 mars 18:00
Jan-Åke Alexandersson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 5 mars 19:30
Jerry Carlsson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 5 mars 19:30
Torsdagen den 12 mars 19:30
Lördagen den 14 mars 12:00
Jimmie Lämsä
Kungälvs BK
Torsdagen den 19 mars 19:30
Joakim Gustavsson
BK Virveln
Måndagen den 16 mars 18:00
Johanna Kilander
BK Joker
Lördagen den 7 mars 11:00
Söndagen den 8 mars 10:00
Johanna Persson
Kungälvs BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Måndagen den 16 mars 18:00
Joline Persson Planefors
Team X-Calibur BK
Torsdagen den 12 mars 19:30
Josefin Hermansson
Team X-Calibur BK
Måndagen den 16 mars 18:00
Kasper Kjellberg
BK Joker
Måndagen den 16 mars 18:00
Kenneth Nilsson
Stenungsunds BC
Söndagen den 15 mars 17:30
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Lördagen den 7 mars 11:00
Söndagen den 8 mars 10:00
Torsdagen den 19 mars 19:30
Lennart Edvardsson
Hönö BK
Söndagen den 8 mars 10:00
Lennart Hultén
Kungälvs BK
Lördagen den 14 mars 12:00
Torsdagen den 19 mars 19:30
Linus Pettersson
Kungälvs BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Måndagen den 16 mars 18:00
Linus Ström
Stenungsunds BC
Torsdagen den 5 mars 19:30
Torsdagen den 12 mars 19:30
Söndagen den 15 mars 17:30
Ludvig Dahlström
Kungälvs BK
Lördagen den 14 mars 12:00
Måndagen den 16 mars 15:00
Madelene Kaldemark
Kungälvs BK
Söndagen den 8 mars 10:00
Måndagen den 16 mars 18:00
Magnus Klein
BF Solängen
Torsdagen den 19 mars 19:30
Marcus Bernalt
Hönö BK
Lördagen den 7 mars 11:00
Söndagen den 15 mars 17:30
Marcus Henriksson
BK Kaskad
Torsdagen den 12 mars 19:30
Margareta Alexandersson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 5 mars 19:30
Söndagen den 15 mars 17:30
Maria Jorfors
Ytterby BK
Torsdagen den 5 mars 19:30
Söndagen den 15 mars 17:30
Måndagen den 16 mars 18:00
Mariana Andersson
IK Heim
Söndagen den 15 mars 17:30
Marianne Skoglund
Elfsborg BK
Söndagen den 15 mars 17:30
Marie Alm
Kungälvs BK
Torsdagen den 19 mars 19:30
Marie Larsson
Örgryte IS BF
Torsdagen den 5 mars 19:30
Mariette Svensson
Kungälvs BK
Söndagen den 8 mars 10:00
Mathias Ulfhielm
BK Virveln
Måndagen den 16 mars 18:00
Mattias Antonsson
Kungälvs BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 5 mars 19:30
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Lördagen den 14 mars 12:00
Mikael Tonsjö
Kabare BS
Måndagen den 16 mars 18:00
Monica Hellberg
BK Trippel
Lördagen den 14 mars 12:00
Nellie Råå
Kungälvs BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Niklas Gustafsson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 5 mars 19:30
Torsdagen den 19 mars 19:30
Nina Flack
IK Sterling
Söndagen den 15 mars 17:30
Torsdagen den 19 mars 19:30
Olle Svensson
IK Sterling
Torsdagen den 5 mars 19:30
Lördagen den 14 mars 12:00
Söndagen den 15 mars 17:30
Oskar Mohlin
Kungälvs BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 5 mars 19:30
Lördagen den 7 mars 11:00
Patrik Holm
Stenungsunds BC
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 5 mars 19:30
Torsdagen den 12 mars 19:30
Per Jorfors
Ytterby BK
Torsdagen den 5 mars 19:30
Torsdagen den 12 mars 19:30
Måndagen den 16 mars 15:00
Per Möller
Team Partille BC
Måndagen den 9 mars 18:00
Per Skoglund
Elfsborg BK
Söndagen den 15 mars 17:30
Peter Gustafsson
Kungälvs BK
Söndagen den 8 mars 10:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Peter Peterson
Kungälvs BK
Torsdagen den 12 mars 19:30
Peter Scharf
Ytterby BK
Torsdagen den 19 mars 19:30
Peter Thorstensson
Vimmerby BK
Måndagen den 16 mars 18:00
Peter Östensson
BK Viskan
Torsdagen den 12 mars 19:30
Philip Björk
Kungälvs BK
Lördagen den 14 mars 12:00
Måndagen den 16 mars 18:00
Rasmus Roos
BK Loet
Lördagen den 14 mars 12:00
Richard Ohlén
Örgryte IS BF
Lördagen den 7 mars 11:00
Måndagen den 9 mars 18:00
Måndagen den 16 mars 18:00
Riitta Persson
Kungälvs BK
Lördagen den 14 mars 12:00
Söndagen den 15 mars 17:30
Torsdagen den 19 mars 19:30
Robert Kjellberg
BK Team Kungsbacka
Måndagen den 16 mars 18:00
Robert Stålcrona
BK Virveln
Måndagen den 9 mars 18:00
Roger Eliasson
IK Sterling
Lördagen den 7 mars 11:00
Torsdagen den 19 mars 19:30
Roger Samuelsson
Ytterby BK
Lördagen den 7 mars 11:00
Söndagen den 8 mars 10:00
Torsdagen den 19 mars 19:30
Samuel Svensson
Kungälvs BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Söndagen den 8 mars 10:00
Lördagen den 14 mars 12:00
Sandra Lindquist
Stenungsunds BC
Söndagen den 8 mars 10:00
Söndagen den 15 mars 17:30
Susanne Baltsén
IK Heim
Lördagen den 7 mars 11:00
Sven-Arne Alexandersson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 5 mars 19:30
Söndagen den 15 mars 17:30
Therese Johansson
Hönö BK
Söndagen den 8 mars 10:00
Thomas Karlsson
Team Partille BC
Lördagen den 7 mars 11:00
Söndagen den 15 mars 17:30
Thomas Ohlén
Ytterby BK
Torsdagen den 5 mars 19:30
Lördagen den 7 mars 11:00
Tord Nilsson
Ytterby BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Truls Johannesson
Stenungsunds BC
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 5 mars 19:30
Måndagen den 9 mars 18:00
Ulf Nygård
BK Rekyl
Lördagen den 7 mars 11:00
Ulf Palmqvist
Team Partille BC
Lördagen den 7 mars 11:00
Söndagen den 15 mars 17:30
Ulf Råå
Ytterby BK
Måndagen den 2 mars 18:00
Lördagen den 7 mars 11:00
Måndagen den 16 mars 18:00
Ulf Wennerbeck
Stenungsunds BC
Måndagen den 2 mars 18:00
Torsdagen den 5 mars 19:30
Torsdagen den 19 mars 19:30
Viktor Albihn
BKF Falkenberg
Torsdagen den 19 mars 19:30
Viktor Dahlström
Kungälvs BK
Lördagen den 7 mars 11:00
Torsdagen den 12 mars 19:30
Måndagen den 16 mars 15:00
Viveca Alexandersson
Stenungsunds BC
Torsdagen den 5 mars 19:30
William Frölinghaus
Örgryte IS BF
Måndagen den 9 mars 18:00
Åsa Carlsson
Örgryte IS BF
Lördagen den 14 mars 12:00
Torsdagen den 19 mars 19:30
TOTALT: 106 SPELARE